Usługi techniczne

Zespół Usług Technicznych odpowiada za zapewnienie mediów na stoiskach, wykonanie podwieszeń, obsługę logistyczną oraz wynajem mebli i wyposażenia.

 

Elastyczność

 

Szeroki zakres

 

Bezpieczeństwo

Wynajem mebli i wyposażenia

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania Wystawców proponujemy kompleksowe wyposażenie stoisk uwzględniające aktualne trendy wzornicze. W ofercie znajdują się meble, sprzęt audio-video i AGD oraz szeroki wachlarz akcesoriów przydatnych Wystawcom podczas targów, w tym także naczynia. Posiadamy ogromne zaplecze magazynowe, pozwalające na obsługę wielu wydarzeń jednocześnie.

Przyłącza elektryczne

Wykonanie instalacji elektrycznej jest niezbędnym krokiem w procesie budowy stoiska.

Wykonujemy przyłącza elektryczne w miejscu wskazanym przez klienta. Moce przyłączy dostosowane są do wymogów klientów, najsilniejsze typowe przyłącze oferowane Wystawcom ma moc do 70kW (3 x 125A).

Proponujemy także: przyłącza całodobowe 230V i 400V, możliwość wypożyczenia tablic rozdzielczych do 12 obwodów (1faz.), przyłącza nietypowe (po konsultacji z nadzorem elektrycznym i indywidualnej wycenie

Przyłącza wod-kan

Podłączenie do sieci wodno – kanalizacyjnej wykonywane są w celu przyłączenia zlewozmywaków, zmywarek, maszyn i innych urządzeń np. kostkarek, ekspresów do kawy itd. We wskazanym przez klienta miejscu instalujemy przyłącze wody z odpływem w komplecie, tylko punkt czerpalny wody bądź tylko instalację kanalizacyjną.

Podwieszanie elementów

Elementy podwieszane nad stoiskiem są znakomitym sposobem na zwrócenie uwagi zwiedzających. Ich różnorodność jest bardzo duża – od pojedynczych banerów, poprzez banery rozpięte na rampie, świecące kostki, banery naciągnięte na aluminiowe lub drewniane konstrukcje. Wszystkie wymagają przymocowania stalowych linek do konstrukcji stałej pawilonu.

Oferta obejmuje zawieszenie i przymocowanie do konstrukcji stałej pawilonu linki stalowej o maksymalnym udźwigu 50 kg z podwieszeniem elementów Wystawcy lub bez oraz doprowadzenie przyłączy elektrycznych do podwieszanej konstrukcji. Możliwość podwieszenia elementów sprawdzić można na planach pawilonów oraz w „Regulaminie dla Uczestników Targów”.

Sprężone powietrze

Oferta instalowania przyłączy sprężonego powietrza skierowana jest przede wszystkim do Wystawców eksponujących maszyny. Obejmuje ona wykonanie przyłączy sprzężonego powietrza dla łącznego wydatku do 200l/min, do 600l/min i do 1000l/min przy ciśnieniu oscylującym w przedziale 6,0-8,5 (bez podłączenia do niego urządzeń Wystawcy). Wąż sprężonego powietrza standardowo zakończony jest szybkozłączem DN 7.2.