Udany weekend na TMiD w Gdańsku i Krakowie!

Podziel się

Serdecznie zapraszamy na wiosenną edycję, która odbędzie się 9 i 10 marca 2024! Już nie możemy się doczekać z kim spotkamy się w kolejnej edycji najlepszych targów nieruchomości w Polsce.

Jesienne edycje Targów Mieszkań i Domów w Krakowie i Gdańsku właśnie dobiegły końca. To były dla wszystkich niezwykle pracowite dwa dni…

Nasi Wystawcy robili wszystko, aby żaden obecny na Targach klient nie wyszedł w pustymi rękami! Przygotowali mnóstwo atrakcji i ofert specjalnych, z których skorzystać można także po zakończeniu targów.

Domy i mieszkania, działki, inwestycje zagraniczne, wykończenie, wyposażenie wnętrz i kredyty- targi jak zawsze były świetną okazją do tego, aby zapoznać się z tym co oferuje krakowski i trójmiejski rynek.

W czasie dwóch dni targów odbyło się łącznie ponad 30 prelekcji na tematy związane z finansami i zakupem. Jednak największe zainteresowanie wzbudził temat Bezpiecznego Kredytu 2% - rządowy program wsparcia kredytobiorców, który niedawno został wprowadzony w życie. Specjaliści z mFinanse, Phinance, Multikredyt, Kredyt Inwest, Konsult doradzali jak przygotować się do uzyskania kredytu, tak z rządowym programem, jak i bez niego.  Seminaria prowadzili także eksperci Polskiego Związku Firm Deweloperskich, Just Like Home, Deer Desigd, Costa Dream Home, Tecnocasa, W Szpilkach na Budowie, Otto Design, Leptos i inni.  

Wszystkim naszym Wystawcom i Zwiedzającym dziękujemy za zaangażowanie, życzymy samych udanych transakcji! Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć i wzięcia udziału w targach w innych miastach.

Do zobaczenia w przyszłym roku! 

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych oraz social mediów! 

TMiD Kraków TMiD w Gdańsku